Kurumsal

ÇOCUK OYUN GRUPLARI, AÇIK ALAN FITNES SPOR ALETLERİ, KENT MOBİLYALARI ve KAUÇUK ZEMİN KAPLAMALARI sektörlerinde 15 yılı aşkın bir tecrübe ve birikimi ile Parktime Türkiye ve dünyanın birçok ülkesindeki müşterilere ürünlerini sunmaktadır.

Parktime uluslararası piyasada geçerliliği olan kalite belgelerinin (TÜV, ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001) gerektirmiş olduğu standartlarda üretim yaparak bu belgelere sahip olmaya hak kazanmıştır. İstanbul'da 11.000 m2' lik üretim tesislerinde en kaliteli hizmeti uygun koşullarda sunmaktadır.

Parktime şirketler grubu uluslararası alanda Fransa'da Parktime France SARL, Hollanda'da Parktime Netderland BV ve Kanada'da Parktime CANADA Inc. Şirketleriyle ülkemizi başarı ile temsil etmektedir.

Üretim aşamasında seçilen tüm malzemelerin Avrupa EN 1176 standartlarına uygun olması, hammadde seçiminden boya kimyasallarına kadar her malzemenin insan sağlığına zarar vermeyen, güvenlik ve sağlamlık açısından üstün bir kaliteye sahip olması, üretim sürecindeki önceliklerimizdendir. Ürünlerimiz çocukların sağlığı ve Çevre ile dost olan, polietilen maddesiyle üretilmektedir.

Oyun grupları, tahterevalli, salıncak ve kauçuk yer kaplamalarıyla ilginizi çekeceğini düşündüğümüz TUV, TSE güvenlik belgeli uluslararası standartlarda üretilmiş ürün yelpazemiz çocuklarımızın gelişimlerini sağlamaları için yardımcı olacak, diğer kurumlarla farkınızı belirginleştirecektir.

Tüm Projelerinizde Siz değerli firmalarımıza çözüm ortağı olmaktan mutluluk duyarız.

Ekleme istediğiniz ürün işlemi başarılı

mailtelefonwhatsapp