• slider 1
  • slider 1
  • slider 1
  • slider 1

ÜRÜN GRUPLARI

Karabük Ahşap Metal Çöp Kovaları

Karabük ahşap metal çöp kovaları üretimini yaptığımız fabrikamız da siz değerli okurlarımıza bugüne kadar pek çok iş alanından bahsetmiştik. Fabrikamız da pek çok farklı iş dalından üretimler yaparak başta Türkiye olmak üzere dünyanın pek &cce

26.03.2019 03:38

Karabük ahşap metal çöp kovaları üretimini yaptığımız fabrikamız da siz değerli okurlarımıza bugüne kadar pek çok iş alanından bahsetmiştik. Fabrikamız da pek çok farklı iş dalından üretimler yaparak başta Türkiye olmak üzere dünyanın pek çok bölgesine aktif olarak gönderim yapmaktayız. Genel olarak faaliyet alanlarımız ahşap ve demir - plastik üzerine üretimler olmakla birlikte metal çöp kovaları da üretmekle birlikte toplu veya perakende satışlarını da yapmaktayız. Karabük şık çöp kovaları üretimlerimiz de kişiye özel olarak da üretim yaparak seri veya sayı adet bazlı olarak da pek çok farklı şekilde üretim hizmetimiz bulunmaktadır.

 

Çöp kovaları hemen hemen her alanda ihtiyacımız olan ve aynı şekilde evimizde veya iş yerlerimizde anlık olarak çöp depolama alanları olarak hizmet veren araçlardır. Pek çok farklı şekilde çöp kovası bulunmaktadır. Bunların başında genel de herkes tarafından bilinen metal çöp kovaları gelmektedir. Standart olarak metal çöp kovaları rulo kaplı olarak veya delikli olarak üretilmektedir. Kişiye özel olarak da farklı konseptler de üretimleri yapılmaktadır.

 

Ahşap metal çöp kovaları Karabük üretimlerine son hızda devam etmekle birlikte piyasa da şık çöp kovaları Karabük markalı olarak satışa sunulmaktadır. Bundan dolayı başta Karabük olmak üzere Türkiye’nin pek çok yerinde uygun fiyatlı satın alınabilen araçlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Genel olarak çöp kovaları her zaman ve her alanda kullanılması zorunlu olmasa da olmazsa olmaz ürünlerin başında gelmektedir. Hijyen açısından her zaman içi temiz bırakılmalı ve günlük olarak değişimleri yapılmalıdır.

 

Ahşap metal çöp kovaları ayrıca sağlık yönünden de oldukça iyidir. Vücuda temas etmeyeceği gibi metal olmasından dolayı rahatlıkla temizlenebilir, yıkanabilir bir yapıya sahiptir. Sizler de kendinize özel veya toplu olarak Karabük ahşap metal çöp kovaları sipariş etmek istiyor ve Karabük şık çöp kovalarına sahip olmak istiyorsanız hemen bizlerle iletişime geçiniz.

Ekleme istediğiniz ürün işlemi başarılı

mailtelefonwhatsapp