• slider 1
  • slider 1
  • slider 1
  • slider 1

ÜRÜN GRUPLARI

Erzincan Kamelya

Kamelya ErzincanAhşap ürünlerin estetiği ve güzelliği en iyi şekilde yansıttığı Erzincan kamelya, çok farklı ürünler için kullanılmaktadır. Kamelya uzun ömürlü kullanım için uygun olduğundan, bahçe ürünlerinde ya da evde

17.10.2018 03:06

Erzincan Kamelya

Kamelya Erzincan

Ahşap ürünlerin estetiği ve güzelliği en iyi şekilde yansıttığı Erzincan kamelya, çok farklı ürünler için kullanılmaktadır. Kamelya uzun ömürlü kullanım için uygun olduğundan, bahçe ürünlerinde ya da evde kullanacağınız ürünlerde tercih edilmektedir. Farklı boyalar ile renklendirilmesi de mümkündür. Eviniz için dekorasyon amaçlı küçük objelerin de kamelyada olması mümkündür. En uygun şekilde mal edilip, firmamız tarafından sizlere ulaştırılmaktadır.

Kamelya Çardak ve Şemsiye

Malzeme olarak kamelyanın tercih edildiği çok sayıda ürün bulunuyor. Özellikle bahçeler için farklı işleme detaylarının olduğu, renk seçenekleri ile bahçenizde görebileceğiniz eşyalar olabilir. Bahçenizi hem güzelleştirmek hem de işlevsel şekilde dekore etmek için kamelya tercihi en çok seçim olacaktır.

  • Çardaklar: Kamelyanın ana malzeme olarak kullanılması ile çardakların yapıldığını göreceksiniz. Kahve tonları ya da beyaz tonları bahçelerde en çok tercih edilen çardak modellerindedir. Boyutları bildirmeniz halinde sizin için uygun boyutlarda çardaklar oluşturulmaktadır. Bahçenizde keyifli zaman geçirmeniz için en konforlu çardakları tercih edebilirsiniz.
  • Şemsiye: Bahçelerde gölgelik yaratmak için şemsiyeler de kullanılır. Kamelya Erzincan ana madde olarak kullanılarak, farklı tasarımlarda şemsiyeler yapılabilir. Eğer sizin talep ettiğiniz bir tasarım varsa, ona uygun şekilde şemsiye üretilecektir.

Kamelya Bank ve Sandalye

Bahçe dekorasyonunda en çok tercih edilen ürünler arasında bank ve sandalyeler yer alıyor. Dinlenmek için temiz hava almak istediğiniz zamanlarda bahçenizde mutlaka bank ve sandalyeye ihtiyaç duyacaksınız. Banklar genellikle ahşap ürünlerden yapılıyor. Uzun ömürlü kullanım sunmanın yanında, tasarım açısından da estetiğin sağlanması tercih sebebidir. Farklı işleme detaylarının olduğu, rahat şekilde tasarlanmış olan bankları bahçenizde kullanabilirsiniz. Sandalyeler için de aynı durum geçerlidir. Masa ve sandalyelerin estetiği sağlaması açısından kullanılan malzemesinin işlenmeye uygun olan Erzincan kamelya olması avantajdır.

 

 

Ekleme istediğiniz ürün işlemi başarılı

mailtelefonwhatsapp