• slider 1
  • slider 1
  • slider 1
  • slider 1

ÜRÜN GRUPLARI

Çorum Çocuk Oyun Parkı Fiyat

Çocuk Oyun Parkı Fiyat ÇorumYapmış olduğunuz Çorum çocuk oyun parkı fiyat incelemeleri, çocuklar için küçük bir alan yaratmanın çok da zor olmadığı sonucuna ulaşmanızı sağlayacak. Park aletlerinin boyutlarına ve kullanılan malzemeye göre deği

17.10.2018 01:42

Çorum Çocuk Oyun Parkı Fiyat

Çocuk Oyun Parkı Fiyat Çorum

Yapmış olduğunuz Çorum çocuk oyun parkı fiyat incelemeleri, çocuklar için küçük bir alan yaratmanın çok da zor olmadığı sonucuna ulaşmanızı sağlayacak. Park aletlerinin boyutlarına ve kullanılan malzemeye göre değişen park aletleri, onların verimli zaman geçirmesine sağlamak adına oldukça önemlidir. Dilerseniz evinizin içinde dahi kullanabileceğiniz çocuk oyun parkları bulunmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz alanı göz önünde bulundurarak seçiminizi yapabilirsiniz.

Çorum Çocuk Oyun Parkı Aletleri

Bakıldığında oyun parklarının farklı çok sayıda aleti içinde bulundurduğu görülüyor. Firmamız sizin isteklerinize göre dilerseniz sadece tek bir alet dilerseniz de birkaç aletin bir arada kullanıldığı oyun parkları yaratıyor. Oyun parkında oynayacak olan çocukların yaş aralıkları, doğru park aletlerinin seçimi için gereklidir.

  • Salıncak: Bahçeler için en uygun olan çocuk park aletidir. Her yaş grubu için farklı boyutlarda oluşturulabilir. Evin içinde kullanılacak olan park aletleri için ise salıncağın daha küçük ve plastik – kauçuk gibi malzemelerden yapılması mümkündür.
  • Kaydırak: Evlerde kullanımı en çok yaygın olan çocuk oyun parkıdır. Çocuk oyun parkı fiyat Çorum söz konusu olduğunda kaydırak için düşük fiyattan biraz daha yüksek ücretlere kadar çeşitlilik çocuktur diyebiliriz. Her bütçeye uygun kaydırak seçeneğimiz mevcuttur.

Çocuk Oyun Parkı Malzemeleri Çorum

Parklar için kullanımını tavsiye ettiğimiz malzeme ahşaptır. Ahşap çocuklarınızın zarar görmemesi, vücutlarına temas etmesi halinde zarar vermeyecek bir üründür. Ahşap ürünler genelde dış cephelerde kullanılmaktadır. Eğer siz de bahçenizde bir oyun parkı oluşturacaksanız; ahşap olan kaydırak – salıncak – tahterevallileri seçmelisiniz. Bunun dışında evde kullanılacak olan ürünler için daha hafif malzemeler tercih edilmektedir. Evin için yer değişiminin kolay olduğu, gerektiğinde kilere kaldırabileceğiniz ürünlerden oluşturulmaktadır. Çorum çocuk oyun parkı fiyat aralığı ise malzemelere göre değişiklik göstermektedir.

Ekleme istediğiniz ürün işlemi başarılı

mailtelefonwhatsapp