• slider 1
  • slider 1
  • slider 1
  • slider 1

ÜRÜN GRUPLARI

Batman Dolu Kaydırak

Dolu Kaydırak BatmanOyun parkını evinize taşımak istiyorsanız Batman dolu kaydırak ile bunu sağlayabilirsiniz. Portatif ve katlanabilir olması sayesinde her yere taşınabilen kaydırak, ister evinizde ister bahçenizde çocuğunuz için eğlenceli bir alan yaratabilirsiniz.

17.10.2018 05:52

Batman Dolu Kaydırak

Dolu Kaydırak Batman

Oyun parkını evinize taşımak istiyorsanız Batman dolu kaydırak ile bunu sağlayabilirsiniz. Portatif ve katlanabilir olması sayesinde her yere taşınabilen kaydırak, ister evinizde ister bahçenizde çocuğunuz için eğlenceli bir alan yaratabilirsiniz.

Her Yerde Kullanım

Dolu kaydırağın en büyük avantajı portatif olmasıdır. Bu sayede evinize, bahçenize, çocuk odasına ya da parka kurmanız mümkündür. Hatta uzun süreli olarak evden ayrılıyorsanız paketleyerek yanınıza alabilirsiniz. Portatif olması sayesinde size yük olmayacaktır. Katlana kaydırak araba bagajınıza kolaylıkla sığacaktır.

Kaydırağı istediğiniz yere taşımak mümkündür. Yazın bahçeye, kışın ise odaya alabilirsiniz. Hatta çocuğunuz bu oyuncaktan sıkıldıysa bir süre kaldırıp, daha sonra yeniden çıkarabilirsiniz. Böylece ilk kez almışsınız gibi yeniden sevinecektir.

Tehlikesiz Kullanım

Dolu kaydırak Batman çeşitleri çocukların tek başına oynayabilecekleri şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede tehlikesidir. Birinin gözetiminde olmaksızın çocukların kullanması mümkündür. Boyu küçük olduğu için yükseklik sizi korkutmasın. Bu ürünü 3-6 yaş gurubundaki çocuklar kendi başına kullanabileceklerdir. Ürünün çeşitlerine göre taşıma kapasiteleri farklılık gösterse de ortalama 30 kg civarı diyebiliriz.

Kaydırakta kullanılan tüm parçalar kaliteli plastik ürünlerdir. Çocuklar tarafından kaydırağın parçalara ayrılması mümkün değildir. Kaydırakta çocukların çıkarabileceği ya da ağzına alabileceği boyutlarda parçalar kullanılmamaktadır.

Ürünlerimizi tasarlarken ilk önelciğimiz çocuklarınızın güvenliğidir. Güvenli olduğuna ikna olmadığınız hiçbir ürünün üretimine geçmiyoruz. Bu sayede ebeveynlerin içi rahat olacaktır.

Uygun Fiyatlar

Batman dolu kaydırak ürünü her ailenin çocuğuna alabileceği ideal bir hediyedir diyebiliriz. Hatta arkadaşlarınızın ya da akrabalarınızın çocukları için ideal bir hediye de olacaktır. Çünkü ürünün fiyatı kullanışlılığına göre oldukça makuldür.

Firmamız tarafından üretilen tüm ürünlerde olduğu gibi, bu üründe de uygun fiyatları sunuyoruz. Her çocuk gülsün, her aile alsın diye bu fiyatları kaçırmayın.

Ekleme istediğiniz ürün işlemi başarılı

mailtelefonwhatsapp