• slider 1
  • slider 1
  • slider 1
  • slider 1

ÜRÜN GRUPLARI

Sivas Plastik Yol Bariyeri

Sivas plastik yol bariyeri hayatımızda en az bir kez olsun gördüğümüz materyallerdendir. Genelde karayolları müdürlüğü ve devlet kanallarında kullanılan bir uyarıcı araç olarak karşımıza çıkmaktadır.

01.04.2019 04:52

Sivas plastik yol bariyeri hayatımızda en az bir kez olsun gördüğümüz materyallerdendir. Genelde karayolları müdürlüğü ve devlet kanallarında kullanılan bir uyarıcı araç olarak karşımıza çıkmaktadır. Plastik yol bariyeri ayrıca her araç içerisinde olması gereken önemli araç ve gereçlerin başında gelmektedir. Ayrıca kendi kişisel araçlarınıza satın almak istediğiniz de Türkiye piyasasında ortalama ne kadar satıldığına da değinmek gerekmektedir.

 

Öncelikli olarak plastik bariyerler neden önemlidir veya neden kullanılmalıdır bunlardan bahsetmek gerekli. Genel olarak karayolların da daha aktif olarak kullanılan bu bariyerler olası bir durumda şoförleri uyarmak ve daha büyük problemlerin önüne geçmek için önleyici araçlar olarak hizmet sağlamaktadır. Aynı şekilde şehrin ortasında belediye izni ile yapılan kazı çalışmalarında veya herhangi bir arıza problemlerin de de yine aynı şekilde arıza olduğunu belirtmek ve tehlikeli bir durum olduğunu karşı tarafa uzaktan anlatabilmek için bu tür plastik bariyerler kullanılmaktadır.

 

Plastik bariyerleri dilediğiniz her alanda kullanabilirsiniz. Herhangi bir sektör sınırlaması olmaksızın genel olarak her işe uygun olarak hizmet edebilmektedir. Yukarıda bahsettiğimiz durumların yanı sıra plastik yol bariyeri Sivas fabrikamızda üretilmekte olup Türkiye ve dünyanın pek çok noktasına gönderim sağlanmaktadır. Yukarıda saydığımız standart bariyerlerin yanı sıra yol bariyerleri daha farklı ve beton duvarları anımsatan görüntüye sahiptir. Bu görüntüsü sayesinde karayollarında kontrol noktalarında veya bir durumdan dolayı önü kesilmesi gereken bir aracın veya farklı bir şeyin önüne uygulanan can alıcı özelliği olmayan kalkan görevi gören bariyerlerdir.

 

Genel olarak plastik yol bariyerleri yukarıda saydığımız standart bariyerler ile karıştırmakta ve yanlış anlamalara yol açmaktadır. Standart bariyerler duba olarak adlandırılmaktadır. Plastik yol bariyeri Türkiye'de ortalama 200 TL den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

 

Sizler de plastik yol bariyeri satın almak ve firmamız ile iletişime geçmek için hemen sitemizde yer alan telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve Sivas plastik yol bariyeri hakkında fiyatlarımızı sunmak için sizleri bekliyoruz.

Ekleme istediğiniz ürün işlemi başarılı

mailtelefonwhatsapp