• slider 1
  • slider 1
  • slider 1
  • slider 1

ÜRÜN GRUPLARI

Gaziantep Tahta Kaydırak

Gaziantep tahta kaydırak çocukların ve gençlerin oyun parklarında vazgeçilmezdir. Envaiçeşidi bulunan bu kaydıraklar yaş kategorisine göre farklı şekillerde üretilmektedir.

01.04.2019 05:20

Gaziantep tahta kaydırak çocukların ve gençlerin oyun parklarında vazgeçilmezdir. Envaiçeşidi bulunan bu kaydıraklar yaş kategorisine göre farklı şekillerde üretilmektedir. Kaydıraklar sağlam ve dayanıklıdır. Çocukların günlerini neşelendiren kaydıraklar büyüme çağında arka plana atılmaması gerektiğinden hayatlarımızda önemli bir yer tutarlar.

 

Tahta kaydıraklar genel olarak Türkiye’de ki belediye park alanlarının yanı sıra gençlik parklarında bulunmaktadır. Gençlik parklarında bulunan kaydırak modelleri arasında yer alan tahta kaydırakların yanı sıra dalgalı kaydırak ve dönen kaydıraklarda bulunmaktadır. Tahta kaydıraklar nasıl yapılır sorusuna cevap verecek olursak genel olarak çam ağacı veya ahşapta üretilen Gaziantep tahta kaydıraklar genel de sağlam yapıda olmakta ve uzun yıllar kullanılabilmektedir. Uzun yıllar kullanılmasının yanı sıra her türlü hava koşuluna karşı dayanıklı olduklarından dolayı yağmur ve olası durumlara karşı uzun süre kendini muhafaza edebilmektedir.

 

Kullanılacak park alanına ve metre kareye göre özel olarak üretilen tahta kaydıraklar üzerine kullanılan kayganlaştırıcı jeller sayesinde hem vernik görevi görmekte hem de kaymayı kolaylaştırmaktadır. Gençlik parklarının yanı sıra ailelerin kendi bahçelerine kurmak istedikleri oyun parklarında da tahta kaydırakları görebilmemiz mümkün. Kişiye özel olarak da hazırlanabilen tahta kaydıraklar sayesinde aileler kendi bahçelerine ve özel alanlarına çocukları ve sevdikleri ile keyifli zaman geçirmeleri için oyun parkı alanları oluşturmaktadır. Tahta kaydırağın yanı sıra tahta salıncak ve diğer o oyun grupları da eklenebilmektedir.

 

Sizler de Gaziantep tahta kaydırak hakkında teknik bilgi almak ve ayrıca tahta kaydırak siparişi nasıl verilir sorularına cevap bulmak için hemen sitemiz üzerinde yer alan telefon numaralarından bizlere ulaşabilir, uzman ekibimiz tarafından detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca yorumlar bölümünden bizlere sorularınızı yöneltebilir, merak ettiğiniz diğer konuları sitemizden araştırabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere.

Ekleme istediğiniz ürün işlemi başarılı

mailtelefonwhatsapp